Rolety tekstylne to najbardziej rozpowszechnione urządzenia przeciwsłoneczne, które zawierają w sobie element dekoracyjny i użytkowy. Odpowiednio dopasowana kolorystycznie tkanina sprawi, że wnętrze nabierze elegancji i piękna a dobrany prawidłowo rodzaj materiału pozwoli zaciemnić każde pomieszczenie. W swojej kolekcji posiadamy szeroką gamę tkanin, która zadowoli wyszukany gust i pozwoli komfortowo spędzić gorące popołudnia.

Rolety montowane przez naszą firmę występują w wielu systemach. Tradycyjnych, czyli montowanych do ściany na wałku odkrytym, mini – montowanych do skrzydła okiennego z prowadzeniem bocznym żyłkowym, i najbardziej teraz rozpowszechnionym systemie – kasetkowym, montowanym również do skrzydła okiennego. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi roletami poprzez wybranie z bocznego menu wersji, która Państwa interesuje. Umieszczone są tam szczegółowe informacje, dane techniczne i możliwości kolorystyczne.

Systemy na których pracujemy są systemami sprawdzonymi i wciąż udoskonalanymi pod względem praktyczności i estetyki. Tkaniny są pierwszogatunkowe, impregnowane, znanych zachodnich producentów. Na produkty udzielamy gwarancji oraz oferujemy serwis pogwarancyjny. Rolety działają jednak bezawaryjnie wiele lat, w obsłudze są proste i wygodne.

©2015 MagPOL
rolety na każdą okazję
Magpol ul. Śniadeckich 12 Kraków tel. 607 603 192